Ceramika, judo ,a może balet? Sprawdź na które z zajęć dodatkowych Twój maluch chciałby pójść?


JUDO

istruktor judo


Uczniowski Klub Judo YUKO Józefów

Dla przedszkolaka to ćwiczenia ogólnorozwojowe, na bazie treningu judo z dużą ilością gier i zabaw ruchowych. Zajęcia judo dla dzieci w wieku 3-6 lat są znakomitym przygotowaniem do uprawiania każdej dyscypliny sportowej. Najważniejsze na naszych zajęciach jest rozwijanie
samego siebie oraz zaszczepienie w dzieciach radości z wysiłku fizycznego.
Trener: Tomasz Głuszyk  

 


MATEMATYKA

nauczyciel matematyka
Studio Nauczania MathRiders Józefów

MathRiders to metoda nauczania matematyki opracowana przez Grupę Edukacyjną Helen Doron. Stosuje ona połączenie innowacyjnych pomysłów, zachęty i rozrywki, aby dzieci zrozumiały podstawy matematyki. Zajęcia te stanowią doskonałą bazę dla rozwoju matematycznego dzieci.
Prowadząca: Anna Kiedrzyńska  

 

 


BALETinstruktor balet


Głównym celem zajęć jest rozwijanie zdolności muzycznych i ruchowych dziecka, poprawa jego sprawności, nauka prostych kroków baletowych, podstawowych pozycji rąk i nóg oraz póz baletowych. 
Instruktor: Agnieszka Chejak

 

 


CERAMIKAJustyna Gajda02


Podczas zajęć dzieci poznają różne rodzaje gliny i jej właściwości, uczą się różnych technik zdobienia i lepienia. Zajęcia te w przyjemny sposób poprawiają sprawność i zdolności manualne. Ceramika rozwija wyobraźnię przestrzenną i zwiększa kreatywność dzieci.
Prowadząca: Justyna Gajda.

 

 

 


PLASTYKA
instruktor rysunku


Kredka – Pracownia Twórczego Rozwoju Dziecka

W trakcie plastycznych zabaw dzieci poznają techniki plastyczne, odkryją wiele sposobów
wykorzystywania różnych materiałów do tworzenia, uczą się precyzji ale także szaleństw na dużym formacie, dokładnie odtwarzać rzeczywistość, a także przekładać na papier to, co mieści ich wyobraźnia. Rozwijanie zdolności manualnych nie jest głównym priorytetem, zależy nam przede wszystkim na pobudzaniu wyobraźni i kreatywności oraz wprowadzeniu dzieci w świat sztuki, który wcale nie musi być nudny.
Prowadząca: Natalia Górska


TANIEC

istruktor tanca


Szkoła tańca FAST-STEP
Nasze zajęcia taneczne oparte są o program zalecany przez Światową Organizację Tańca i Imperial Society of Teachers of Dancing.
Za cel postawiliśmy sobie dobre samopoczucie dzieci na zajęciach, radość z tańca, ale jednocześnie przygotowanie do turniejów i zwracanie bacznej uwagi na priorytety, czyli: taniec do rytmu, wypracowywanie odpowiedniej sylwetki, oraz poprawność i jakość wykonywanych figur.

Instruktor: Adam Gałązka

 ul. Mickiewicza 35
05-420 Józefów

Tel. 0-22 789-10-25
biuro@szczesliweprzedszkole.pl

Dyrekcja:
Anita Lachowicz
Tel. 0 601 806 307

Beata Rogowska
Tel. 0 503 065 587