2007 roku stwarzamy atmosferę, w której śmiech, radość i poczucie bycia Kimś Wyjątkowym sprawiają, że nasi podopieczni czują się naprawdę szczęśliwi

Szczęście dziecka nie jest towarem

- nie można go kupić ani podarować. Ale można stworzyć wyjątkową atmosferę, w której śmiech, radość i poczucie bycia kimś wyjątkowym sprawiają, że dziecko czuje się naprawdę szczęśliwe. Tak właśnie jest w naszym przedszkolu. Otaczamy Dzieci ciepłem i szacunkiem, ale także w pełni odpowiedzialną opieką. Nasze doświadczenie w opiece nad dziećmi i zaangażowanie pomagają nam w tworzeniu przyjaznej, rodzinnej atmosfery, dzięki której proces adaptacji w przedszkolu przebiega spokojniej i łagodniej. Staramy się słuchać dzieci, rozpoznawać ich potrzeby, odkrywać talenty i dbać o to, by każdego dnia dobrze się u nas czuły. Zbudowane w ten sposób poczucie bezpieczeństwa stanowi mocną podstawę do wszelkich dalszych działań edukacyjnych. Na co dzień odkrywamy potencjał naszych wychowanków i dbamy o to, aby nabywali niezbędnych umiejętności potrzebnych do odnoszenia sukcesów w późniejszym życiu.

Jesteśmy przedszkolem rodzinnym. Zaufaniem obdarzyło nas wiele rodzin, które wracają do nas z kolejnymi pociechami. Pozostając w ciągłym kontakcie z rodzicami naszych absolwentów, otrzymujemy od nich informacje o sukcesach szkolnych i rozwijanych talentach, których początki zauważyliśmy w przedszkolu.